WATERMANIA.pL

To już nie tylko firma o zasięgu regionalnym, ale marka rozpoznawalna w całej Polsce. W zakresie wynajmu wodnych torów przeszkód oraz organizacji AQUA EVENTÓW dotychczas współpracowaliśmy już  z ponad 50 obiektami z terenu całego kraju. W śród nich znajdują się obiekty hotelowe, szkolne czy gminne pływalnie oraz duże i nowoczesne AQUAPARKI oraz baseny termalne.

 

Posiadamy  bogate doświadczenie przy organizacji  oraz przeprowadzaniu tego typu przedsięwzięć dla firm i placówek oświatowych oraz rodziców organizujących swoim dzieciom przyjęcia urodzinowe.

 

W swojej ofercie posiadamy różnorakie elementy modułowe, które są zróżnicowane pod względem stopnia trudności oraz wymagań bezpieczeństwa. Dzięki temu tworząc tor przeszkód czy plac zabaw możemy go dostosować do warunków technicznych obiektu czy potrzeb klienta.

Wodne tory przeszkód bezapelacyjnie wpływają na zwiększenie atrakcyjności i rentowności obiektu.  Jak wskazują statystki i rekomendacje jakie otrzymujemy od zarządców obiektów, z którymi współpracujemy, wzrost sprzedaży biletów w okresie kiedy jest zamontowany tor przeszkód realnie przykłada się na dochód obiektu i jest wymierną korzyścią dla niego. Natomiast poza płacowymi korzyściami jest bez wątpienia zadowolenie klientów basenów z urozmaiconej oferty, którą wprowadź sprawnie działająca kadra menadżerska.

Przykładem tego jest opisana pływalnia w Gryficach.


KORZYŚCI DLA OBIEKTU

"Pływalnie i baseny" nr 34

DLACZEGO WATERMANIA?

To co nas wyróżnia to przede wszystkim rzetelność oraz profesjonalizm począwszy od rezerwacji terminu przez klienta, poprzez ustalenia i sprawy formalne,  kończąc na realizacji i montażu atrakcji. Gwarantujemy satysfakcję z obsługi oraz zadowolenie klientów pływalni.


W RAMACH WSPÓŁPRACY ZAPEWNIAMY:

PROGRAM "RADOŚĆ PŁYNIE Z WODY"

Jest to rozbudowany program lojalnościowy dla naszych stałych partnerów biznesowych. W ramach niego wprowadziliśmy   nowy,  urozmaicony cennik wynajmu, dostosowany do potrzeb oraz warunków technicznych obiektu, a  ofertę wzbogaciliśmy o wynajem długoterminowy, który jest wzbogacony o dodatkowe korzyści. Dzięki temu coraz więcej obiektów decyduje się właśnie na tę formę współpracy i outsourcingu.

TRANSPORT I MONTAŻ

W ramach kompleksowej współpracy naszym kontrahentom zapewniamy transport na wskazany adres na terenie całego kraju. Montażem atrakcji zajmuje się nasz doświadczony zespół, który dokłada wszelkich starań, aby atrakcja była zamontowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

 

Po zakończonej współpracy demontujemy sprzęt i konserwujemy go w naszej firmie, a pływalnia wraca do stanu pierwotnego. 

ELASTYCZNY TERMINAŻ

W swojej ofercie posiadamy wiele wariantów długości terminów wynajmu. Krótkoterminowe to te , w których atrakcje są udostępniane na okres jednego dnia czy weekendu.  Kolejną możliwością są terminy 7 lub 14 dniowe. Jest to dobry stosunek połączenia ceny wynajmu do jego długości.

 

Natomiast w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku do swojej oferty wprowadziliśmy długoterminowy wynajem. Zawarcie takiej  umowy bez wątpienia wiąże się  z korzyściami finansowymi dla obiektu. Specjalnie przygotowana oferta cenowa jest dodatkowym atutem tej formy outsourcingu. 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie stosujemy gotowych rozwiązań. Nasze możliwości pozwalają nam tworzyć  niemalże nieskończoną ilość kombinacji.  Przy tworzeniu indywidualnego projektu AQUA TRACKA, bierzemy pod uwagę takie czynniki:

- grupa docelowa i poziom umiejętności użytkowników.

- warunki techniczne obiektu tj głębokość oraz wymiary.

- zdanie i potrzeby klienta, który ma wpływ na układ i kształt torów

 

Każdorazowo projektujemy inny układ toru przeszkód dla obiektu który zdecydował się po raz kolejny korzystać z naszej oferty, przez co klienci nie są znużeni ciągle tą samą konfiguracją tak jak to ma miejsce w przypadku firm konkurencyjnych.

WSPARCIE MARKETINGOWE

W ramach współpracy zapewniamy cały wachlarz działań marketingowych promujących wydarzenie. Zależy nam aby tor przeszkód cieszył się dużym zainteresowaniem i dokładamy wszelkich starań aby tak było przygotowując dla Państwa indywidualne projekty i materiały marketingowe.

SERWIS I WSPARCIE TECHNICZNE

Każdorazowo przed montażem cały sprzęt jest sprawdzany przez naszych techników pod kątem szczelności, bezpieczeństwa. Całość jest myta oraz dezynfekowana w celu uniknięcia jakichkolwiek zabrudzeń wody basenowej.  

 

Klienci decydujący się na wynajem naszego sprzętu mogą liczyć na wsparcie techniczne oraz serwis w trakcie trwania współpracy. Zajmujemy się serwisowaniem wodnych placów zabaw w pełnym zakresie.

 

SZKOLENIE OBSŁUGI

Nasz zespól montażystów to doświadczeni ratownicy wodni którzy wiele godzin spędzili czuwając nad bezpieczeństwem osób korzystających z AQUA TRACKÓW.  Jest to zespół praktyków, którzy chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z kadrą ratowniczą na basenie, tak aby zminimalizować ryzyko wypadku, a zabawa była jeszcze lepsza.  Chętnie pomożemy w opracowaniu regulaminu korzystania z atrakcji, tak aby był dostosowany do warunków danego obiektu. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczną zabawę.